Готель «Skilandhouse» в Буковелі

Відпочинок в Карпатах – це поєднання фізичного та духовного відпочинку.
«Skilandhouse» в Буковелі розташований в самому центрі туристичного комплексу «Буковель» на висоті 960 м над рівнем моря, на відстані 50 м від нижньої станції підйомника 1R.

«Skilandhouse» Буковель Лобі «Skilandhouse» Буковель Лобі «Skilandhouse» Буковель «Skilandhouse» Буковель
«Skilandhouse» Буковель «Skilandhouse» Буковель «Skilandhouse» Буковель «Skilandhouse» Буковель

«Skilandhouse»в  Буковелі складається з двох об’єднаних корпусів з ліфтом, оснащених всім необхідним для комфортного відпочинку.
Перший корпус 4- х поверховий. На першому поверсі розміщені ресторан-пивоварня з камінним залом (80 посадкових місць), кімната для зберігання лиж, комплекс саун з джакузі , дитячий куточок.  На 2-4 поверхах – номери категорії стандарт.
Другий корпус 5-ти поверховий.  На першому поверсі розміщені рецепція, лобі- бар, кімната для зберігання лиж. На 2-5 поверхах – номери категорії напівлюкс, люкс, апартамент тип 1, 2, апартамент + паркінг.
На території готелю розміщена наземна та підземна парковка для автомобілів.

Харчування: сніданок – шведський стіл з великим асортиментом.
У готелі працює Ресторан-Пивоварня, де Ви можете скуштувати пива власного виробництва (80 посадкових місць). Ми приємно здивуємо Вас високоякісним харчуванням, стравами української та гуцульської кухні, а також пропонуємо гриль меню.
«Кальян бар»  запрошує Вас, зручно вмостившись на м’яких диванах, скуштувати чашку чаю з карпатських трав та розслабитись покуривши  кальян.

Ресторан «Skilandhouse» Буковель Ресторан «Skilandhouse» Буковель Ресторан «Skilandhouse» Буковель Ресторан «Skilandhouse» Буковель
Пивоварня «Skilandhouse» Буковель Пивоварня «Skilandhouse» Буковель Пивоварня «Skilandhouse» Буковель Пивоварня «Skilandhouse» Буковель

Ми запропонуємо Вам душевну атмосферу, смачні страви, приготованими поварами-професіоналами, і великий вибір якісних вин.

На першому поверсі готелю знаходяться лижні кімнати, де після вдалого катання Ви повинні залишити своє спорядження, кожний номер має свою комірку.

 

Сауна «Skilandhouse» Буковель СПА салон «Skilandhouse» Буковель Джакузі «Skilandhouse» Буковель Сауна «Skilandhouse» Буковель

Для продовження свого ділового життя і приємного відпочинку на першому поверсі готелю працює безкоштовна мережа цілодобового доступу до інтернету Wi-Fi.

За територією здійснюється цілодобове відео спостереження.

Опалення комплексу – від автономної котельні, електроживлення – від власної підстанції та дизель-генератора.

Бажаємо приємного та незабутнього відпочинку!

Номерний фонд готелю «Skilandhouse» в Буковелі