Номерний фонд

Всі номери готелю «Skilandhouse» в Буковелі відповідають сучасним стандартам і поєднують в собі комфорт і затишок. Номерний фонд готелю складається з номерів різних категорій типу “стандарт” та “Апартамент”, які ідеально підходять для відпочинку самих вибагливих гостей.

Двомісні номери типу стандарт:  15 зручних комфортабельних номерів, які оснащені всім необхідним для комфортного відпочинку. 9 номерів – з двоспальними ліжками, 6 номерів – з двома роздільними ліжками.
В 10 номерах є балкони, в 5 номерах великі панорамні вікна з яких можна милуватись красою Карпатських гір та лижних трас .
У номері : сейф, шафа для одягу, плазмовий телевізор, телефон, великий санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник, фен).
Є  можливість додаткового місця. Загальна площа номера 18-19 кв.м.

Стандартний двомісний номер Стандартний двомісний номер Стандартний двомісний номер Стандартний двомісний номер
Стандартний двомісний номер Стандартний двомісний номер станд з розд Стандартний двомісний номер


Номер напів-люкс:
зручний однокімнатний номер з двоспальним ліжком.
У номері: сейф, диван , шафа для одягу , плазмовий телевізор , телефон , великий санвузол (душова кабіна , туалет , умивальник , фен) , балкон з виглядом на неймовірну природу Карпат.
Є  можливість додаткового місця. Загальна площа номера  25 кв.м.

Номери напів-люкс Номери напів-люкс Номери напів-люкс Номери напів-люкс


Номер люкс:
 
великий однокімнатний номер – студіо.
У номері : сейф, двоспальне ліжко, набір м’яких меблів ( диван, крісла) , шафа- купе, журнальний столик, холодильник, великий санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник, фен), балкон з панорамою Карпатських гір.
Є  можливість додаткового місця. Загальна площа номера 39 кв.м.

Номери класу люкс Номер люкс Номери класу люкс Номери класу люкс


Для більш вишуканого відпочинку готель пропонує двокімнатні номери типу «апартаменти»  39-45 м2 з міні кухнями, мийками, холодильниками, зручними гостинними,  спальними кімнатами, великими балконами.

Апартаменти тип 1 (заг.площа 39 кв.м.):  7 просторих затишних двокімнатних номерів, що складаються зі спальні з двоспальним ліжком, вітальні з набором м’яких меблів, міні-кухні з можливістю приготування їжі.
У номері : плазмовий телевізор, сейф, шафа для одягу, обідній стіл, кухня, холодильник, великий санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник, фен), балкон з неймовірним виглядом на природу Карпат.
Є  можливість додаткового місця. Загальна площа номера 39 кв.м.

Апартаменти 1 Апартаменти 1 Апартаменти 1 Апартаменти 1
Апартаменти 1 Апартаменти 1 Апартаменти 1 Апартаменти 1


Апартаменти тип 2 (заг.площа 45 кв.м.): 
7 просторих затишних двокімнатних номерів, що складаються зі спальні з двоспальним ліжком, вітальні з набором м’яких меблів, міні-кухні з можливістю приготування їжі.
У номері : плазмовий телевізор, сейф, шафа для одягу, обідній стіл, кухня, холодильник, великий санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник, фен), великий балкон з чудовим краєвидом.
Є  можливість додаткового місця. Загальна площа номера 45 кв.м.

Апартаменти 2 Апартаменти 2 Апартаменти 2 Апартаменти 2
Апартаменти 2 Апартаменти 2 Апартаменти 2 Апартаменти 2


Апартаменти + паркінг:
 просторий двокімнатний номер з власним паркувальним місцем (підземна парковка). Складається із спальні з двоспальним ліжком, вітальні з набором м’яких меблів, кухня з можливістю приготування їжі.
У номері : сейф, плазмовий телевізор, шафа для одягу, обідній стіл, кухня, холодильник, великий санвузол (душова кабіна , туалет , умивальник , фен) , балкон з неймовірною панорамою на гірські схили.
Є  можливість додаткового місця. Загальна площа номера 53 кв.м.

Апартаменти V.I.P. Апартаменти V.I.P. Апартаменти V.I.P. Апартаменти V.I.P.

Ознайомитись з цінами на проживання в готелі